img://img26.imageshack.us/my.php?image=backc.png

forum GumiBear Team


#1 Dzisiaj 22:57:39

Sir porum

Administrator

3555864
Zarejestrowany: 2009-03-07
Posty: 21
Punktów :   

Regulamin Działu


                                                                                                              Tematy


1. Jeśli temat nie będzie pasował do działu przeniosę go. Przypominam, byście zawsze patrzyli w jakim miejscu piszecie.

2. Gdy jakakolwiek impreza skończy się, zmieńcie nazwę tematu na "już po imprezie", lub podobnie. Mi umilicie pracę i sami będziecie zadowoleni, że gracze nie piszą w Waszym temacie dot. skończonej już imprezy. To samo tyczy się eventów, ślubów i innych takich pierdół.

3. Jeśli w temacie będzie zbyt mało informacji skasuję go. Dlaczego? Jeśli napiszecie, że odbędzie się ślub, a nie powiecie gdzie, kiedy i kogo zapraszacie, to temat leci do kosza. Wiem, że zdarzą się takie sytuacje, że po prostu będziecie czekać aż lista gości zapełni się - to zrozumiem i tematu nie usunę.

4. Temat, w którym będzie sporo błędów ortograficznych zostanie przeze mnie zamknięty. Ludzie, nauczcie się pisać i dopiero się wypowiadajcie - nie chcemy, by przyszłe pokolenia graczy uczyły się pisania postów, w których w co drugim wyrazie znajduje się jakiś błąd.

5. "Szukam mamusi, tatusia" - tworząc takie tematy po prostu poniżacie się publicznie... Czy nie lepiej jest stworzyć małżeństwo, a później zrobić wspólną postać-dziecko? Wg. mnie tak. Tematy, o których mówimy w tym punkcie zamykam i nagradzam autora minusem. 

6. "Temat tylko dla dziewczyn/chłopaków" - tematy o takiej nazwie od razu wyrzucam do kosza. Dlaczego? I tak każdy Wam tam zajrzy, kobieta/chłopak/noob napisze, więc nazwa nic wam nie da - zrodzi się tylko spam "a dladzego ja nei mogem tam pisaci?1!", chcecie tego? Ja nie, więc usuwam.

7. Tematy typu "Impreza z okazji moich 5,10,15... dni w Margonem" będą kasowane, świętujcie tylko ważne uroczystości

8. Coś jeszcze na temat imprez: jeśli impreza ma się odbyć za miesiąc, a Wy tworzycie temat, to jest to bez sensu i zamykam - max. 2 tyg. przed planowaną balangą możecie zrobić temat, nie wcześniej.

Cóż, mówiłem już, że gdy w temacie będzie zbyt mało informacji zamknę go. Co zrobić, by tak się nie stało? Otóż trzeba zamieścić odpowiednie dane dot. imprezy, czasu, organizatora i innych takich pierdół. Wbrew pozorom nie jest to takie trudne - trzeba tylko mieć trochę czasu i kawałek mózgu. Zacznijmy od tego, że każda impreza musi mieć swoje miejsce, więc podajemy nazwę mapki, na której wszystko będzie się działo. To na sam początek. Następnie ustalamy godzinę - jeśli Wasza impreza będzie "chaotyczna", to mogą to zrobić gracze piszący w Waszym temacie. Pamiętajcie, że musicie o tym napisać w treści tematu. Jak to ma wyglądać? Każdy z Was ma podać godzinę, na którą pasowałoby mu przyjść - mniej więcej tak. Rzecz jasna, że sami możecie ustalić godzinę. Później tylko być obojętnym na wskazania graczy. To tyle. Teraz data, jedna z najważniejszych spraw organizacyjnych. Musicie ją podać - jeśli jej nie będzie temat zamykam. To chyba wszystkie informacje, które musicie załączyć do treści tematu. Oczywiście możecie powiedzieć, że będą różne przysmaki, konkursy i inne takie, ale to już całkiem inna historia, o której chyba mówić nie muszę.

                                                                                                                  Posty
1. Jeśli post nie będzie na temat to kasuję go. Czasem może będziecie tacy perfidni, że będziecie pisać w tematach o broni i innych rzeczach

2. Spam w tematach mogę czyścić na Waszą prośbę - wystarczy tylko, że zgłosicie się do mnie na priv i powiecie jaki rodzaj postów mam usuwać poza tymi wymienionymi przeze mnie.


To chyba wszystko co mogę powiedzieć na temat pisania w tym dziale. W miarę jak tematów/postów zacznie przybywać będę coś dopisywał. Mam nadzieję, że będziecie pamiętać o tym, co napisałem i w jakimś stopniu pomożecie mi. To wszystko, dziękuję i pozdrawiam.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.witchers.pun.pl www.rolkiopole.pun.pl www.woso.pun.pl www.loda.pun.pl www.minecraftownia.pun.pl